67% педагогів, що працюють у закладі, мають Вищу кваліфікаційну категорію та педагогічні звання «Вихователь-методист».

Досвід 15 педагогів закладу узагальнено, вивчається та успішно використовується в роботі колегами інших дошкільних закладів.

ПЕРЕДОВИЙ  ПЕДАГОГІЧНИЙ  ДОСВІД  ДНЗ № 155

№

ТЕМА

ПЕДАГОГ/ПОСАДА

ДАТА

1

«Набуття дітьми з вадами зору досвіду безпечної поведінки в різних формах діяльності»

Альошина А.О. вихователь

2

«Художньо - естетичний розвиток дітей в  образотворчій діяльності засобом проектних технологій»

Прасолова Н.В. вихователь

3

Особливості фізичного виховання дітей з вадами зору»

Сидорець В.М. вихователь

2007 р.

4

«Формування соціально - педагогічної компетентності педагогів засобами інтерактивних форм і методів»

Міхаліцина Н. Д. вихователь - методист

5

«Організація особистісно - орієнтованої взаємодії педагога з дітьми раннього віку»

Зубкова Т.І. вихователь

6

«Формування у дітей свідомого ставлення до свого здоров'я засобами впровадження інтеграційних підходів до валеологічного і фізичного виховання дітей з вадами зору»

Тичинська Т.В. вихователь

7

«Розвиток здатності орієнтуватися в просторі у дітей з вадами зору через дидактичні ігри та ігрові вправи»

Філіп'єва О.В. тифлопедагог

2013 р.

8

«Театралізовані ігри як засіб розвитку творчих здібностей дошкільнят»

Карпенко О.І. вихователь

9

«Формування соціальної компетентності у дітей з вадами зору»

Лагошина Л.В. вихователь

10

Шляхи корекції мовлення дитини за допомогою дидактичних ігор та вправ»

Павлінська Г.О. вчитель-логопед

2013 р

11

«Розвиток корекції зорово-рухової координації у дошкільнят з вадами зору»

Адамовська Н.О. тифлопедагог

2009 р

12

«Ігри з розвитку дрібної моторики пальців рук як спосіб формування мовленнєвої компетентності дошкільників»

Федоровська В.О. вчитель-логопед

2011 р

Результати щорічного моніторингу готовності випускників закладу свідчать про високий рівень підготовки дітей до навчання у школі.

Заклад та його вихованці постійно беруть участь у районних та міських  виставках, конкурсах, де часто посідали призові місця.

Заклад та вихованці неодноразово нагороджувалися Почесними грамотами Президента України, Управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації, управління освіти міської ради, НМЦ, міського ДАЇ, мають Подяки  Міського голови м. Маріуполя, Голови Орджонікідзевської райдержадміністрації,  Начальника управління освіти міської ради, Управління ДАЇ ГУМВС України в Донецькій області.

До відома батьків!

Консультації спеціалістів закладу про особливості виховання дітей з вадами зору та комплекси вправ зорової гімнастики розміщено у розділі "Наш досвід"-"Консультаціі для батьків"

Міні проект
Презентація 1
Презентація 2
Презентація 3
Презентація 4

«  Листопад 2017  »
  12345
6789101112
13141516171819
27282930
В нас поки що немає друзів! Якщо бажаєте стати нашим другом, пишіть!
Профіль